Registracija profesionalams
Unikalu

Patentuotas NEOVITA sterilizacijos metodas

NEOVITA HerbaCeuticalsTM produktų gamybai naudojamas Europos Sąjungoje (ES), JAV, Japonijoje patentuotas brangus ir išskirtinis bei sveikas fizinės slėginės sterilizacijos procesas, kurio veiksmingumas įrodytas moksliškai.

GamybosRatas

Jis leidžia aerozoliniuose flakonuose esančias priemones išlaikyti nekintančias ir tinkamas naudoti ilgą laiką gamybai nenaudojant jokių konservantų. Be to, taip produktas apsaugomas nuo oksidacijos ir bakterijų. NEOVITA HerbaceuticalsTM produktai visada išlieka sandarūs, o flakono turinio negali paveikti neigiamas reakcijas sukeliantys veiksniai, pavyzdžiui, oras ar šviesa.

Patentuota technologija leidžia gaminti kosmetiką išvengiant žmogaus odai nereikalingų ingredientų. Tai – į sveikatą orientuotos NEOVITA „Salutogenic Beauty Concept“ veiklos idėjos dalis.

Netgi šilto ir drėgno klimato zonose, kur mikrobai, grybelio sukėlėjai ar kiti nepageidaujami organizmai plinta daug greičiau, fizinio slėginio sterilizavimo procesas leidžia produktams išlikti kokybiškiems ir nekisti bėgant laikui ar keičiantis sąlygoms.Neovita garantuoja minimalų produktų galiojimą 36 mėnesius nuo pagaminimo datos.