Registracija profesionalams
Anti-Aging Intensive

Priešraukšlinė, stangrinanti priemonė intensyviai priežiūrai
Anti-aging Intensive- tai stangrinanti odos priežiūros priemonė sausai  odai . Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės priešraukšliniai ingredientai, tokie kaip Dermatrix kompleksas, kovoja su raukšlėmis, peptidai suaktyvina kolageno bei elastino gamyba odoje, o esantis Hibiscus ekstraktas veikia tiesiogiai į mimikos raukšles veikdamas panašiu principu kaip Botox, ir raukšlelės užpildomos  iš vidaus dėl hialurono poveikio.Priešraukšlinį efektą sustiprina natūralus drėkinamasis faktorius, fitosteroliai, vitaminai A,C,E, aukščiausios kokybės vynuogių  sėklų aliejus, bei taukmedžio sviestas.  Tai puiki prevencinė priemonė prieš senėjimą ir kovoje su raukšlėmis.
AntiAgingIntensive

Paskirtis
Stangrumo netekusiai odai, su raukšlelėmis ir mimikos raukšlėmis :
Sausai  odai;
Normaliai odai;
Dehidratuotai odai;
Subrendusiai odai su bloga kraujo apytaka;
išplonėjusiai odai dėl amžiaus įtakos;
Šiurkščiai ir pleiskanojančiai odai;
Šalčio, žiemos sudirgintai odai.

Veikliosios medžiagos
DermatrixTM  kompleksas, hialurono rūgštis, beta sitosterolis, sojos aliejus, baltosios arbatos ir ginkmedžio  ekstraktai, vitaminai A,C,E, vynuogių kauliukų aliejus, taukmedžio sviestas.

Informacija
pH- 5,9
Lipidų kiekis: 30,8%

Talpa
Priemonė pardavimui- 50ml.

Naudojimas
Paskirstykite ir įmasažuokite priemonę ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos. Palikite veikti. Reguliariai naudokite, jei oda sausa, rytais ir vakarais.Ideali priemonė nakčiai, jei oda normali.