Registracija profesionalams
Puiki sudėtis

NEOVITA produktų gamybai naudojamos pagrindinės sudedamosios dalys- išskirtinai iš gamtos. Jos žinomos ir jau daugelį metų, naudojamos kosmetikoje. Puikus jų tinkamumas odai buvo stebimas ilgą laiką.

PuikiSudetisVaizdas

 

 

 

 

 

 

 

Lipidai (Aliejiniai komponentai)
NEOVITA HerbaCeuticals nenaudoja mineralinių alyvų, parafinų ir naftinių (petrolatum) vaškų, bei silikoninių aliejų.

Neovita HerbaCeuticals priemonės gaminamos naudojant ypač šviežią,  šalto spaudimo augalinį aliejų, kuris išspaudžiamas savose gamyklose. Absoliučiai sandarus NEOVITA putų dozatorius išlaiko produkto šviežumą iki pat jo sunaudojimo pabaigos.

Augaliniai ekstraktai išgaunami vien tik iš augalų, nuosavoje NEOVITA gamykloje. Vienos partijos ekstrahavimo procesas trunka keletą dienų ir atliekamas ypač rūpestingai iš augalų užaugintų kontroliuojamuose bioūkiuose. Proceso metu siekiama išsaugoti visas vertingąsias ekstrakto savybes todėl, kad vieno augalo komponentų junginys dažniausiai juntamai efektyvesnis už atskirai, į tokį patį junginį apjungtas, atskirai išgautas, sudedamąsias dalis.

Vitaminai NEOVITA produktuose dažiausiai atsiranda natūraliai, kartu su aliejumi, išspaustu iš augalų, šaltojo spaudimo būdu. Esant didesnės koncentracijos vitaminų poreikiui, papildomai naudojami  aukštos kokybės vitaminai A,E,C ir kt.

Drėkinančiuosius veiksnius NEOVITA vertina išskirtinai pagal efektyvumo skalę. Šiame procese Neovita  naudoja  natūralios kilmės veikliąsias medžiagas ir pavyzdžiui, biotechnologiniu keliu išgautą hialurono rūgštį, kuri turi milžinišką gebėjimą absorbuoti vandenį.

Kartu su Mousse Carrier System (MCS) sistema, šie komponentai garantuoja ypač efektyvius kosmetologinių procedūrų rezultatus. Jų dėka oda kvėpuoja, regeneruojasi ir aktyvuojamos natūralios odos funkcijos.Taip rūpinamasi,kad oda taptų ir išliktų sveika.