Registracija profesionalams
Unikalus AHA Facial Refiner siekiant jaunos ir lygios odos

 

Aha Facial Refiner

Unikalus Neovita AHA Facial Refiner- intensyvus poveikis prieš raukšles ir pigmentaciją

AHA- tai alfahidroksi rūgštys, kurios dar vadinamos vaisinėmis rūgštimis itin populiarios odos priežiūroje. AHA rūgščių pagalba mažinamos raukšlės,stangrinama oda, aktyvuojama kolageno sintezė. Taip pat AHA rūgštys  plačiai naudojamos norint pašviesinti pigmentines dėmes, papildomai turi drėkinamąjį ir valomąjį poveikį odai.

Neovita HerbaCeuticals AHA Facial Refiner gamyboje naudoja naują patentuotą technologiją kartu su unikalia Mousse Carier System sistema. Šio specializuoto aukščiausios kokybės produkto sudėtyje naudojama pieno rūgštis, kuri minkština raginį odos sluoksnį, spartindama odos atsinaujinimą mažina raukšles, taip pat atitolinamas naujų raukšlių atsiradimas. Ypač švelni produkto formulė papildyta prabangių aliejų, tokių kaip Pasiflorų ir Jojoba, kombinacija padaro odą švelnią ir sveikai gražią.

Dėka patentuotos Time-Release-Technology technologijos* šis produktas puikiai tinkamas asmenims, turintiems jautrią odą. Time-Release-Technology tecnologija užtikrina, kad aha rūgštys absorbuojasi į odą pamažu, nedirginant odos. Produkto poveikis patikrintas klinikiniais tyrimais.

*US-Patent 5 091 171

Neovita AHA Facial Refiner yra idealus produktas, jei norite:

  • paspartinti ląstelių atsinaujinimą
  • pagerinti odos hidrataciją
  • atjauninti odą
  • sumažinti raukšles
  • stimuliuoti kolageno sintezę
  • šviesinti odą ir pigmentines dėmes

Naudojimas

Purtyti tik kartais. Produktą laikykite vertikaliai. Išpurkškite priemonės ir tepkite ją ant švarios veido, kaklo ir iškirptės odos rytais ir/ar vakarais. Tai pagrindinė odos priežiūros priemonė. Prieš tai rekomenduojame nuplauti odą su švelnia Aloe Cleansing Foam odos valymo priemone.