Registracija profesionalams
Rinkinys NEOVITA Winter Spirits

2er-Set Winterspirits
Neovita priemonių rinkinys, idealiai tinkantis odai šaltu žiemos sezonu. Jūsų veido odos poreikiais puikiai pasirūpins pakuotėje esančios dvi priemones: Winter Face Protection ir NEOVITA Perfect Lipcare De Luxe.

NEOVITA Perfect Lipcare De Luxe
Komfortas stresuojančioms lūpoms
Su atstatančiu Echium aliejumi ir lepinančiu sviestmedžio sviestu.
Specialiai sukurtas jautrioms, išsausėjusioms, šerpetojančioms lūpoms, kad gražintų jų tikrąjį grožį ir suteiktų lūpoms komfortą!
Šis aktyvus, minkštas ir švelnus balzamas lūpoms lygina šiurkščią lūpų odą, raukšleles ir raukšles. Tai SOS priemonė, jei jaučiamas lūpų perštėjimas ir kiti nemalonūs reiškiniai. Išskirtinis Echium (ežeinių) aliejus ramina, regeneruoja ir minkština suskirdusią, jautrią lūpų odą. Aukščiausios kokybės sviestmedžio sviestas suteikia lūpoms minkštumo, švelnumo ir elastingumo. Dėl unikalaus bičių, kandelila ir karnaubo vaškų junginio, lūpų balzamą ypač malonu naudoti.
NEOVITA Perfect Lipcare De Luxe sudėtyje neturi jokių konservantų ir silikoninių aliejų.
Aktyvūs ingredientai:
Echium oil (ežeinių aliejus)- nepakeičiamos riebiosios rūgštys, ypač stearidono ir gama linoleno, esančios Ežeinių aliejuje,efektyviai atstato, ramina ir minkština lūpų odą.
Shea Butter (sviestmedžio sviestas)- apsaugo odą nuo dehidratacijos ir suteikia lūpoms šilko švelnumą.
Cera Alba (bičių vaškas)- apsaugo lūpas nuo džiūvimo,sauso ir šalto oro.
Candelilla Wax (kandelilos vaškas)- dėl kreminės tekstūros ypač tinkamas lūpų balzamams ir masažinėms priemonėms. Apsaugo lūpas nuo išorės poveikio.
Carnauba Wax (karnaubo vaškas)- dėka šio vaško lūpų balzamą itin malonu naudoti.
Winter Face Protection , 50ml
Intensyvi ir pilnavertė veido odos priežiūra šaltuoju metų laiku.
Šis specialus produktas apsaugo veido odą nuo šalčio ir vėjo atšiauriu žiemos oru. Priemonė praturtinta lipidais, todėl užtikrinama odos apsauga nuo drėgmės netekimo. Turtinga priemonės sudėtis stiprina apsaugines jautrios odos funkcijas ir didina odos atsparumą šaltuoju metų sezonu. Sudėtyje esantis vertingas nuostabios pasifloros gėlės aliejus švelniai apgaubia odą ir saugo ją nuo neigiamo išorės poveikio. Naudojant šią priemonę oda bus pamaitinta, taps lygesnė, švelnesnė ir minkštesnė. Winter Face Protection- tai ideali odos apsauga sportuojantiems lauke žiemos sezonu ir atšiauriais,šaltais orais.