Registracija profesionalams
Jokių konservantų

KonservantaiKremasKonservantai
Konservavimo tema kosmetikos rinkoje įgauna vis didesnį pagreitį. Žmonijai ypač greitai progresuojant, taip pat greitai progresuoja ir žmonių alergiškumas, odos jautrumas. Besirūpinantieji savo oda turėtų kiek įmanoma vengti konservantų, nes jie dažniausiai veda prie nepageidaujamų odos reakcijų ar sudirgimų.

Koks konservavimo tikslas?
Konservantai kosmetikos priemonėse naudojami siekiant produktus užkonservuoti ir tokiu būdu prailginti jų galiojimo terminą.

Kaip veikia konservantai?
Atidarius kosmetikos priemonių pakuotę ar tūbelę, viduje esančius kremus pradeda “atakuoti” aplinkoje bei ant mūsų rankų buvusios bakterijos.
Konservantai šias bakterijas neutralizuoja ir naikina taip padėdami išlaikyti produktą nesugadintą tam tikrą laiką.

KonservantaiBakterijosTai kodėl gi konservantai yra “blogis”?
Konservantai, siekdami išlaikyti produktą tinkamos kokybės kuo ilgesnį laiko tarpą, naikina ne tik bloguosius mikroorganizmus, bet patekę ant mūsų odos, naikina ir odai reikalingas ant jos esančias gerąsias bakterijas…
Konservantai neigiamai veikia mūsų organizmą ir gali sukelti  įvairias alergijas. Šią problemą iš esmės suvokia dauguma kosmetikos priemonių gamintojų. Tačiau praktikoje, déjà, elgiamasi skirtingai. Todėl įprastose kosmetikos priemonėse galime rasti visą puokštę konservantų.
Vieni iš jų- parabenai.

„Be Parabenų“ ar „Be Konservantų“?
Daugumos verslininkų visiškai natūralus tikslas- gauti kuo daugiau pajamų, kuo mažesnėmis sąnaudomis. O naujos technologijos, naujų sprendimų paieška- didina minėtąsias išlaidas. Be to, nėra garantijų, kad naujų sprendimų paieškos bus vainikuotos sėkme, kaip bebūtų gaila.
Paprastesnis kelias- šiek tiek investuoti į visagalę reklamą. Vienas iš šiuo metu populiarių kelių-  produktai BE PARABENŲ. Produktus BE PARABENŲ, vartotojų sąmonėje siekiama prilyginti produktams BE KONSERVANTŲ. Tačiau lygybės ženklo tarp šių sąvokų dėti tikrai negalima. Parabenai yra tik vienas iš 50-ies patvirtintų konservantų.

Tiesioginiai ir netiesioginiai konservantai
Be jau minėtųjų Parabenų yra ir daugelis kitų medžiagų, realiai atliekančių konservavimo funkciją. Dažniausiai jos pristatomos kaip turinčios tam tikrą įtaką produktui (pvz.: neleidžia kremui sudžiūti ir pan.), o realiai, esnat tam tikrai koncentracijai, jos atlieka ir konservavimo funkciją. Pavyzdžiui propileno glikolis, butileno glikolis, phenethyl alkoholis, pentyleno glikolis, EDTA, sorbitolis.
Kosmetikos priemonės tiesiogiai ar netiesiogiai chemiškai konservuojamos šių ir kitų priemonių pagalba.

NEOVITA HerbaCeuticals- Be jokių konservantų!!!
Kosmetikoje naudojami konservantai gali sukelti įvairių sveikatos ir odos problemų.
Dėl šios priežasties NEOVITA investavo į tyrimus bei produktų, neturinčių visiškai jokių konservantų, gamybą. Tyrimai buvo vykdomi kartu su Heidelbergo universiteto Higienos ir medicininės mikrobiologijos katedra. Tai atvedė NEOVITA HerbaCeuticals TM prie Europoje, JAV ir Japonijoje patentuotų produktų gamybos. NEOVITA HerbaCeuticalsTM produktai pakuojami į sterilius flakonus su dozatoriais, todėl yra tinkami naudoti ilgą laiką.
Moksliškai kontroliuojamas kosmetikos gamybos procesas leidžia gaminti visas priemones be jokių konservantų. Tokia kosmetika išsaugo ir nesunaikina gerųjų (odai reikalingų) odos bakterijų.

NEOVITA komandos ir mokslininkų bendradarbiavimo rezultatu tapo puikiai odos toleruojami ir efektyvūs produktai, tausojantys mūsų sveikatą ir pagaminti nenaudojant VISIŠKAI JOKIŲ KONSERVANTŲ.