Registracija profesionalams
Istorija

Esminiai kompanijos vystymosi faktai trumpai
Istorija

1960 – 1970m.
Heidelberge, Pietvakarių Vokietijoje, įsteigta Neovita Cosmetics motininė įmonė.
Šiame mieste- ypač gera terpė ieškoti naujų ir tikrai inovatyvių sprendimų odos priežiūros srityje todėl, kad čia veikia seniausias Vokietijos universitetas. Tai yra medicininės krypties specialistus ruošianti mokymo įstaiga, kartu atliekanti ir daugybę mokslinių medicininių tyrimų.
Neovita darbuotojai iki šių dienų glaudžiai ir nenutrūkstamai bendradarbiauja su šiuo Vokietijos medicinos mokslo lopšiu.

1970 – 1980m.
Kompanija išgarsėjo kaip PIRMOJI į rinką išleidusi profesionalias NEOWELL plaukų putas.

1980 – 1990m.
Įmonė gamybinių pajėgumų plėtros tikslais persikėlė į netoli Heidelbergo esantį Mauer miestelį.

1990 – 2000m.
Išrastos ir pristatytos rinkai masažinės putos, skirtos alergiškiems žmonėms. Šį produktą rekomenduoja naudoti valstybinės Vokietijos sveikatos organizacijos.

2000 -2005m.
Glaudžiai bendradarbiaujant su Vokietijos alergijų ir astmos asociacija, išrastos specialios priemonės ir procedūros skirtos alergiškiems žmonėms.

Į įmonės veiklą įsitraukė sertifikuotas kosmetikos ekspertas, daugelio straipsnių apie natūralių ingredientų efektyvumą autorius ir vienas iš Vokietijos kosmetikos asociacijos vadovų- Jurgen Singer.

Rinkai pristatyti nauji produktai su Neovita HerbaCeuticals prekės ženklu. Pagrindinė produktų idėja- sveika odos priežiūra – Salutogeninė koncepcija. Jos esmė- kurti tik sveikos odos priežiūros produktus, leidžiančius odai kvėpuoti bei regeneruotis, kartu sužadinant natūraliąsias jos funkcijas.
Nuo pradžios iki šių dienų produktai parduodami tik profesionalių kosmetologų darbui, bei jų klientų odos priežiūrai namuose.

Sukurta sofistikuotų, modernių ir efektyvių Neovita HerbaCeuticals procedūrų sistema. Su jomis supažindinami ir apmokomi visi dirbantys kosmetologai.

2006 – iki dabar
Rinkai nuolat pristatomi inovatyvūs sprendimai tokie kaip Dermatrix veikliųjų medžiagų sistemos papildančios jau esamas produktų linijas. Taip pat, nesustojant kuriami nauji odos priežiūros sprendimai bei produktai laimintys apdovanojimus tiek Europoje tiek Azijoje.