Registracija profesionalams
Beauty Pro Award 2013

NEOVITA Anti-Aging Liposomes apdovanotas Honkonge

Naujausias Neovita HerbaCeuticals produktų kokybės patvirtinimas- apdovanojimas Honkonge vykusiame konkurse Beauty Pro Awards 2013.

Už inovacijas ir kokybę apdovanota Anti-Aging Liposomes odos priežiūros priemonė.

1_internetui_NEOVITA

 

 

 

 

 

 

 

NEOVITA Anti-Aging Liposomes- Priešraukšlinė, stangrinanti priemonė su liposomomis
Tai  atjauninanti odos priežiūros  priemonė, kuri rūpinasi oda 24 valandas per parą. Sudėtyje esantys aukščiausios kokybės priešraukšliniai ingredientai, tokie kaip Dermatrix kompleksas, kovoja su raukšlėmis, veikdami laisvuosius radikalus, peptidai suaktyvina kolageno bei elastino gamyba odoje, o esantis Hibiscus ekstraktas veikia tiesiogiai į mimikos raukšles, dėka sudėtyje esančios hialurono rūgšties  raukšlelės užpildomos  iš vidaus . Priešraukšlinį efektą sustiprina natūralus drėkinamasis faktorius, fitosteroliai, vitaminai A,C,E, aukščiausios kokybės vynuogių  sėklų aliejus, bei taukmedžio sviestas. Tai puiki prevencinė priemonė prieš senėjimą ir kovoje su raukšlėmis.

AntiAgingLiposomes

Naudojimas
Paskirstykite ir įmasažuokite priemonę ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos. Reguliariai tepkite ant odos rytais ir vakarais, jei Jūsų oda mišri. Jei oda normali tepkite rytais, o vakare tepkite Anti-Aging Intensive odos priežiūros priemonę.

Paskirtis
Tinka visiems odos tipams;
Stangrumo netekusiai odai;
Odai su smulkiomis raukšlelėmis;
Odai su mimikos raukšlėmis;

Veikliosios medžiagos
DermatrixTM  kompleksas, hialurono rūgštis, baltosios arbatos ir ginkmedžio ekstraktai, vitaminai A,C,E, vynuogių kauliukų aliejus, taukmedžio sviestas.

Informacija
pH- 6,2
Lipidų kiekis: 23,0%